Naše akce

…které jsme (donedávna) vcelku pravidelně (spolu)pořádali nebo kterých jsme se účastnili aneb na co se můžete těšit, až (jestli) tahle pandemie jednou skončí:

KARNEVAL
Rej masek pro děti i dospělé se pravidelně konal na přelomu února a března. Takový hezký vstup do řady akcí námi pořádaných v průběhu celého roku.

LOCHKOVSKÉ KOLMO
Dopravně-bezpečnostní akce realizovaná na počátku dubna, zaměřená na bezpečnost v oblasti jízdy na kole a obdobných vlastní silou hnaných prostředcích.

PÁLENÍ ČARODĚJNIC
Udělat velký oheň? Kdy jindy, než 30. dubna, kde jinde, než v Lochkově, jak jinak, než pod dozorem hasičů…

DEN IZS V RADOTÍNĚ
Kam mám jít, když chci vidět hodně hasičů, policistů, záchranářů, aut s majáky, ukázek práce záchranných složek a hodně dalšího? No přece na den IZS. A když tam chci vidět i lochkovské hasiče? No přece na den IZS do Radotína.

DEN IZS V HOLEŠOVICÍCH
Kam mám jít, když chci vidět JEŠTĚ VÍC hasičů, policistů, záchranářů, aut s majáky, ukázek práce záchranných složek, a strávit skvělý den? No přece na den IZS na holešovickém Výstavišti. A dost možná tam někde budeme i my…

LOCHKOVSKÉ SLAVNOSTI
Již legendární akce v lochkovském parku. Představte si začátek léta, skvělé jídlo i pití, ukázky techniky a práce IZS, hry a soutěže pro děti, diskotéku pod širým nebem… představujete si? Tak takhle nějak takové typické Lochkovské slavnosti vypadají.

BĚH SLAVIČÍM ÚDOLÍM
Sportovní událost pro širokou veřejnost. Co takhle proběhnout se na sklonku léta krásným prostředím Slavičího údolí? Ale pozor, jenom běh nestačí, na trase čeká několik praktických úkolů.

ROZSVĚCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU
Znáte ten vysoký strom u rybníka za knihovnou? Před Vánoci ho pravidelně potají slavnostně zdobíme a pak zcela veřejně rozsvěcíme. Krásně strávený zimní večer s atmosférou vánočních trhů.

HASIČSKÝ BÁL
Jednou jsme to zkusili a pak přišel ten virus… Ale bylo to super a rádi to pro vás zopakujeme, až to zase půjde :-).